Kalıcı Oje ve Nail Art

Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulama ve kalıcılık bakımından diğer ojelerden farklıdır..

Kalıcı oje uygulama ve kalıcılık bakımından diğer ojelerden farklıdır.
Kadınların en büyük derdi çıkan sıyrılan ojelerin devamlı yenilemek zorunda kalması helaki çalışan kadınlar buna zar zor zaman ayirmaktadir.fakat tırnaklarımızın güzelliği bütün elimizin görünümünü değiştireceği için el ve tırnak bakimi kadınlar için oldukça onemlidir.Aynı zamanda Kalıcı Oje,tırnak uzamasınada çok yardımcı olmaktadır.Bu sebeple oje konusunu çok hafife almamak gerekmektedir.
Kalici ojede istenilen her renk mevcuttur fakat genelde en çok tercih edileni her kıyafetle uyumundan dolayı french uygulamasıdır. Kalıcı oje uygulaması yapılmadan önce ellerin manikürü yapılmış ve etleri güzelce alinmiş olmalıdır çünkü kalıcı oje sürerken ete gelmemeli ve düzgün bir görüntü olusmalidir.
Kalici ojede önce ilk kat sürülür ve her sürülen kat ince bir tabaka olarak sürülmelidir sürülen ilk kat uv makinaya sokulur ve kuruyunca ikinci kat uygulanır ikinci katta uv makinaya sokulur ve son top coat sürülerek tüm uclardan kapatılarak ojenin hava alması engellenir ve makinaya sokularak kurutulur ve oje sürme işlemi bitmiş olur.

Randevunuzu Alın


İletişim Formunu Doldurun Size Dönüş Yapalım..
Buy now
1
Merhaba
Powered by